Як відкрити двері зламався ключ в замку

Зламався ключ в руках

Що робити коли в замку зламався ключ

    Іноді можливо обійтися без виклика аварійної служби відкриття замків Львів.

     Якщо у вас зламався ключ і ви тримаєте обидва уламка в руці, – то шанси відкрити двері без допомоги майстра складають  60-70%.

     Треба розуміти причину  (діагноз) і тоді досить просто знайти рішення. Є дві причини блокування ключа в сердцевині, та  його уламування. По-перше, забруднення механізму, та температурні перепади.

          Як відкрити двері якщо зламався ключ

    Якщо причиною є перший варіант, то ваші дії мають бути такі: задули в середину спрей-змазку WD-40 (або її аналог), зачекали 3 -5хв. та ще раз промили спреєм. Після того вставили спочатку уламок і просунули його іншим уламком до кінця. Після цього провернули та відкрили двері.

Це була корисна інформація? Залиште відгук у Viber/Telegram/VhatsApp
Ключ застряг в сердцевині на півоберті

Як відкрити сердцевину ключ заклинило на півоберті

      Якщо ви бачите, що положення ключа на фото і у вашому замку подібні, ситуація більш складна, аніж описане вище. Таке  на 90 -95% трапляється з дешевими циліндрами «від забудовника» або з ринку.

     Діагноз однозначний, – «смерть». Але є незначний (10 зі 100 ) що вам вдасться відкрити двері без допомоги майстра. Справа в тому, що ключ заблокований кодовими елементами і витягнути не вдасться 100%.

     Що робити якщо ключ застряг в сердцевині на півоберті

     Єдиний шанс, силоміць, або створивши дрібну вібрацію спробувати втопити його до потрібної глибини. Дійте спокійно, акуратно, але не бійтесь зламати його, якщо маніпуляції не дають очікуваний результат. Можете застосувати молоток та плоскогубці, для майстра не буде різниці, цілий він чи зламаний.

Це була корисна інформація? Залиште відгук у Viber/Telegram/VhatsApp
ключ зламаний в циліндрі

Як відкрити двері ключ зламався і залишився в середині

      Справа в тому, що ситуації, коли людина обмежена в доступі до помешкання, машини, чи іншого об’єкту власності, – це завжди стрес. І абсолютна більшість людей, після того як зламався ключ вже не роблять повторних спроб.

    Я особисто не раз приїхавши на виклик відкривав такі замки просто приклавши уламок з ручкою до уламка в циліндрі… треба бачити очі замовника… а що, так можна було!!!!

            Зламаним ключем можливо відкрити двері

    Тому радимо повторити спробу. Можно також профілактично залити спреєм. Якщо уламок в ваших руках ідеально рівний, в такий спосіб може не вдасться. Але не здавайтесь, візьміть гострий предмет (ніж, плоска викрутка, тощо…) та натиснувши проверніть ключ.

Це була корисна інформація? Залиште відгук у Viber/Telegram/VhatsApp

Зламався ключ уламки в руках

Відкриття замка коли ключ застряг і витяглась частина циліндра.

     На фото №4 показано випадок, коли самостійно, не маючи розуміння механіки, та за відсутністю досвіду відкрити сердцевину не можливо. В данному випадку відкриття можливе лише слюсарним способом. 

     Ми не радимо довіряти цю справу сусіду, який проходив повз вас, та сказав, що може спробувати допомогти. Арифметика дуже проста: мінімальна ціна дверей від 14000грн. Ціна відкрити замок в середньому складає 900 – 1100 грн.

          Як відкрити двері розсипався замок

     Ми гарантуємо збереження дверей, та з вірогідністю 80 – 90% цілий замок. Вам треба буде лише замінити сердцевину >>> дізнатись більше.

      В цих випадках вже не допоможе ні спрей-змазка, ні молоток, ні обценьки. Треба чітко розуміти принцип роботи циліндрового механізму, та ступеню захисту самих дверей (чи просто декор-накладка, чи бронепротектор, чи ручка-планка і т.п.).

      Для повної ясності дзвоніть на серівс «ЗамочОК» та отримайте безкоштовну консультацію.

Опубліковано: 28 Листопада, 2022