Відкрити замок Львів

Служба аварійне відкриття замків «ЗамочОК» працює цілодобово 24/7 за для того, щоб допомога прибула саме тоді, коли Ви її потребуєте.

Ми відповідаємо на виклик працювати в ночі, на свята, у вихідні, за першим дзвінком!

Ситуації у які потрапляють люди втративши можливість відкрити запорний механізм, та мати доступ до оселі, машини, сейфу, магазину, відвалу, гаражу і т.п. потребують термінового втручання!

І «ЗамочОК» завжди прийде на допомогу. Про те свідчать відгуки на нащому сайті.

Відкрити замка без пошкоджень (заклинив або зламався)

До нас часто звертаються коли ключі є в наявності у власника, та у зв’язку з тим що: зламався замок, або зламався ключ в замку чи заклинив ключ, заклинив замок — двері не відчиняються.

Поперед усе майстер спрямований на збереження дверей, адже ціна дверей, час на пошук та монтаж занадто великі. Тому, послуга відкриття замків без пошкоджень має складову ціну.

Ціна = клас замка, причина поломки, зовнішній додатковий захист та час доби (цілодобово). В цьому випадку майстер задовольнить ваше бажання вскрити замка без пошкоджень, та за вашим бажанням може замінити замка, або замінити сердцевину.

Вскрити замок без ключів (загубили ключі)

Випадки, коли потрібно вскрити замка загубили ключі, (але є запасний ключ) зустрічаються не так часто.

Взагалі людина може з’їздити за ключем, про те за причини терміново дістатися оселі, — вскрити замок металевих дверей без пошкоджень як дверей, так і замка є виходом із становища.

Так само, коли єдиний дублікат знаходиться за зачиненими дверми, наш майстер може відкрити замок «моттура» від 1200 до 2000грн, «ельбор» від 700 до 900грн   «class», «кале» від 700до 900грн, «гардіан», «бордер» від 750 до 950грн та інші,- без ключів.

Ціна = клас замка; причина полпмки; зовнішній додатковий захист (може перешкоджати доступу до скважини); час доби (з 22.10 до 06.50 +50%)

  • Аварійне відкриття замків львів
  • Аварійне відкривання замків
  • Відкрити замок без ключів
  • Допомога відкрити замок в металевих дверях
  • Відкриття замків цілодобово львів
  • Терміново відкрити замок зачинилась дитина
  • Допомога відкрити замок застяг ключ
  • Зламався ключ в замку
  • Загубили ключі
  • Заклинив механізм системи «краб»

 

Ви можете самі дати раду замку до того, як він зламався (заклинив) і отримав пошкоджень механіки.

Часто люди не приділяють уваги тому, що двері трохи просіли, в наслідок чого ключ в замку став провертатись важче, треба підважувати двері, притягувати їх до себе та інше.

В наслідок чого внутрішня механіка починає швидко зношуватися (метали, які використовують виробники, не розраховані для навантажень).

Як наслідок, механізм заклинив і маєте ключі, чи без ключів, вже все одне… майстер їде )))  Ви можете самостійно розточити отвори під засов, чим знімете навантаження з механіки запорного механізму.

Так само, коли Ви знаходитесь в 30-ти км.  зоні: Ряснеі т.п  допомога  терміново відкрити замка втрачено ключі прибуде за 20 – 45 хв. Але у 60-ти км.  зоні: допомога буде за 45 – 60 хв.

Втарчено надію ? Дзвоніть нам, «ЗамочОК» реально працює цілодобово.

Майстер відкриття замків терміново реагує на виклик не залежно від часу доби, погоди та Вашого місця знаходження.  На приклад, якщо Ваше місце перебування Львів, майстер надасть послуги вскрити замка без ключів від 15 до 45 хв.