Аварійне відкриття замків Трускавець

      Відкрити замок від компанії «ЗамочОК» яка надає послуги в квартирах, допоможе відкрити авто без ключів, відкривання міжкімнатних дверей, відкривання машини сів акумулятор, відкрити гараж, та будь-яку іншу послугу пов’язану з запорними механізмами.

        Також дзвоніть нам коли потрібен майстер замінити замок, або встановити додатковий замок. Якщо не вдається самотужки замінити сердцевину, майстер від «ЗамочОК» допоможе підібрати , встановити та налаштувати коректну роботу замка.

Ціна >>> дізнатись більше

Професійні послуги відкривання замків

Що ми пропонуємо

 • vidkrytja-zamkiv-lvivska-obl

  Відкривання замків Трускавець

  для вас це стрес, для нас буденність. Тому пропонуємо довірити вирішення цих питань нашим майстрам. Певно, що іноді відкрити двері можна і самим, але якщо чітко не знаєте, що треба робити,- не робіть! Дорого стане…

  Відкрити двері заклинив замок

  насправді 9 викликів з 10 такі: є ключ, не можемо відкрити двері. Причина зазвичай класична, – двері просіли на завісах і засуви замка починають тертись з отворами дверної рами. Як запобігти тому дізнатись більше.

             Не відкривається замок ключ з середини

  то випадки із дітьми, літніми людьми, або з людьми після святкувань. Якщо замок сувальдного типу, можна відкрити самотужки за допомогою гачка з проволоки. Але відкрити сердцевину без пошкодження в цьому випадку може тільки спеціаліст.

   

   

  Дізнатись більше
 • dav

  Відриття замка без ключів Трускавець

  справа делікатна, та вимагає біль ретельного дослідження права особи замовника, щодо права доступу до об’єкта. Правом доступу є: право власності, прописка, договір аренди.

  Відкрити двері зламався ключ

  можна не викликаючи майстра. Відкриваємо секрет як відкрити такий замок дізнатись більше.  Та якщо за нашої поради не вийде, – довірте нам))).

  Загубили ключі допомога відкрити двері

  від «ЗамочОК» це те, що вам треба в цій складній ситуації. Особливо, коли в оселі є запасні комплекти ключів і ви маєте бажання користуватися ними далі.

  Взломати двері без пошкоджень

  самих дверей пріорітетне завдання нашого майстра. Ми надаємо гарантію, що при відкриванні саме двері 100% залишаться неушкодженими.

  Дізнатись більше
 • avto 1

  Аварійне відкриття авто Трускавець

  від «ЗамочОК» доступне 24/7 без свят і вихідних. Доїзд майстра в середньому складає 30-40 хвилин. Тому вам не слід хвилюватися, а треба просто піти випити кави.         

               Відривання авто сів акумулятор

  потребує не тільки дати доступ до капоту. Також треба «оживити мертве тіло»))) і наш майстер дасть тому ради, маючи проводи для «прикурки».

  Взломати машину без ключа

  та без пошкоджень можна і самому (ми зустрічали таких «тигрів»)))). І якщо ваша машина не нележить до групи WAG можно використати метод віджиму дверної рами.

  Вскрити машину ключі в багажнику

  це класичний варіант, коли вертаючись з магазину, відкрили багажник з пульта і поки вигружалися, поклали ключі поруч з пакунками.

   

                                                     

   

  Дізнатись більше
 • dav

  Відкрити машину без пошкоджень Трускавець

  не маючи хоч і простого, але спеціального обладнання буде складно і ризиковано щодо пошкоджень. Тому радимо зважити свої можливості перш ніж відкривати самотужки дізнатися більше.

  Відкрити «БМВ» без пошкожень

  для машин після 1999 року, можливе тільки через ключову скважину за умови використання відмикаючого інструмента.

  Відкрити «фольксваген» Трускавець

  який відноситься до групи WAG так само не просто, як і «БМВ». Ці авто обладнані так званою системою «сейф» і навіть людина сидячи в салоні, після блокування з пульта не відкриє двері!

  Відкриття автомобіля «шкода»

  відбувається аналогічно до всякого авто групи WAG.

  Дізнатись більше
 • s 2

  Ремонт замків Трускавець

  включає в себе весь спектр послуг пов’язаних з підбором, демонтажем, монтажем та налаштуванням коректної роботи замка. Також безкоштовна профілактика решти замків, які є у вашому користуванні.

  Заміна замка Трускавець

  за умови правильного підбору, також може відбутися за допомогою єдиної викрутки. Але, чим складніший монтаж (замки з клямкою) або замок дуже старий ліпше запросити майстра.

  Ремонт системи «краб»

  можна поділити за складністю монтажу. Ці системи монтуються під час виробництва дверей із застосуванням стелажів, та наявності вільного доступу до механізму.

   

  Дізнатись більше
 • s

  Замінити сердцевину замка

  іноді можливо за допомогою викрутки, без залучання майстра. Але якщо у ви не маєте інструменту, досвіду, бажання або часу, дзвоніть нам.

             Встановити додатковий замок

  ця процедура 100% не можлива без використання спец інструмента, обізнаності способів монтажу, та навичок.

  Майстер встановити додатковий замок

  від нашої компанії надасть кваліфіковану консультацію щодо підбору замка за його опору до злому та відповідності до конструкції дверей.

  Допомога замінити лічинку замка

  яку надає наша компанія може бути терміновою послугою, коли вам необхідно обмежити доступ до об’єкта, або коли є ризик за втратою ключів.

  Дізнатись більше

відкрити двері професійно

 • Увага до дрібниць

  рекомендації щодо замінити сердцевину, замінити замок

 • 24/7

  термінове відкриття дверей, термінове відкриття замка

 • ГАРАНТІЇ

  відкрити двері без пошкоджень, відкривання машини без пошкоджень

 • Сервіс від професіоналів

  Сервіс від професіоналів