• ремонт замка

  Ремонт замків Львів

  Дзвоніть нам за потреби замінити старий замок на старе місце, встановити  замок на нове місце або замінити сердцевину. Ми радимо звертатися за профілактикою до майстра до того, як механізм заклинив за слідуючих умов: строк експлуатації перевищив (дешеві вироби) 5 — 7 років;(середня якість) 7 – 10 років; (світові бренди) 10 – 12 років. Також за перших проявів некорректної роботи. Встановити додатковий захист.

  Читати далі
 • Відкрити сейф

  Відкрити сейф Львів

  Вам треба допомога відкрити сейф без ключа, зламався ключ, втратили ключі, — майстер від «ЗамочОК» зробить відкриття сейфу швидко і за розумною ціною. Можливо відразу замінити замок, або виготовити новий ключ до старого механізму.  Тереба вскрити сейф з електронним кодовим замком сіла батарея, або забули код , — майстер вирішить це питання у зручний для Вас час.

  Читати далі
 • відкрити машину

  Відкрити машину Львів

  Відкриття замків авто без ключа, та без пошкоджень.   Якщо Вам необхідно терміново вскрити машину ключ в багажнику, в салоні, або заклинив центральний замок сів аккумулятор, майстер збереже Ваш час та автомобіль. Довірте вскрити двері авто професіонолам. Допомога відкрити машину від пересічних громодян або самотужки може коштувати дуже дорого.

  Читати далі
 • Відкрити замок

  Відкрити замок Львів

  Цілодобово допомога відкрити замок від компанії «ЗамочОК». Не залежно від часу доби, Вашого місця знаходження, погодних умов, святкових днів, — майстер відкриття замків терміново відреагує на Ваш дзвінок. Вскрити замок без ключів і без пощкоджень, — допомога від профессіоналів. Покладіть на нас ризики, — коли треба термінове відкриття дверей загубили ключі, зламався ключ, застряг ключ. Майстер має замки та сердцевини на заміну.

   

  Читати далі
 • Відкрити гараж

  Відкрити гараж Львів

  Потрібна  допомога терміново відкрити гараж без пошкоджень, дзвоніть нам і майстер відкриття замків вже їде до Вас.  Ви  втратили ключі або заклинила колодка,  ключ не провертається, та інші випадки. Гаражний замок буває  як накладний, так і  навісний. Наприклад Ви  не можете  відкрити навісний замок гаража. Серед причин може бути те, що  довго не користувались гаражем, замок заіржавів ключ не провертається.

  Читати далі
 • відкривання дверей

  Відкривання дверей Львів.

  Допомога відкрити двері коли загубили ключі, заклинив замок або зламався ключ в замку, зачинилася дитина, встромлено ключ з другої сторони, ключ провертається але не відкриває, не провертається,  не встромлюється, пошкоджено замочну скважину, в замок щось напхали, та іні обставини. Майстер відкрити двері працює цілодобово, прибуде швидко і відкриє двері без ключів, без пошкоджень за помірну ціну.

  Читати далі